This plugin hasn’t been tested with the latest 3 major releases of WordPress. It may no longer be maintained or supported and may have compatibility issues when used with more recent versions of WordPress.

wordpress html sıkıştırıcı

Description

wordpress html sıkıştırıcı, HTML’yi optimize eder ve boyutunu en iyi şekilde küçültür, Eklenti ayarları yoktur ve aktif etmeniz yeterlidir. Web siteniz veya sayfalarınızda html optimize olarak çok küçük boyutlara ulaşacaktır.

Links

Screenshots

Installation

Nasıl Kullanabilirim ?

  1. wordpress html sıkıştırıcı eklentisini indirin, kurun ve eklentiyi aktif edin. Hepsi bukadar her hangi bir ayara gerek yoktur

FAQ

Nasıl Kurulur?

İndirdiğiniz eklenti dosyalarını sitenizin /wp-content/plugin/ dizinine yükleyin, ardından eklentiler sayfasından eklentiyi etkinleştirin.

wordpress html sıkıştırıcı nedir ?

wordpress html sıkıştırıcı son derece muazzam bir html optimizasyon eklentisidir. Bu eklentiyi seo amaçlı ve web sitelerinizin saniyeler içinde açılması için kullanabilirsiniz.

Neden wordpress html sıkıştırıcı?
  • Web siteniz veya sayfalarınızda html optimize olarak çok küçük boyutlara ulaşacaktır.
  • herhangi bir ayara gerek yoktur. Aktif et kullan.
  • Eklenti okadar küçük ve temizdirki asla yer kaplamaz yavaşlama sorunu olmaz..
  • Eklentide herhangi bir ayar ve seçeneğin olmayışı sizin lehinizedir. Bu hafif bir eklenti olduğunu gösterir vede öyledir.
Farkı ne peki? Eklenti bize ne sağlayacak?

Piyasada olan bu tip eklentilerin içi ya reklamlar ile dolu yada ıvır zıvır ile doldurulduğu için eklenti wordpresse ağır yük bindirmektedir. Oysa benim yazdığım eklenti 5 yada 6 satırdan oluşup eklentiyi aktif etmeniz halinde işlem tamamlanmaktadır.

Eklenti çok iyi bir şekilde sıkıştırmaktadır. Zaten eklentiyi aktif ettiğinizde web sitenizi sağ tıklayarak sayfa kaynağına baktığınızda bu hafif ve güzel eklentinin ne kadar güzel sıkıştırdığını anlayacaksınız… Böylelikle websiteniz hız ve seo bakımından oldukça hızlanarak rakiplerini geçecektir.

Reviews

Mai 4, 2019
Arkadaşlar eklenti çok yenidir oyüzden bir bakın denemeden karar vermeyin. Sitenizin nasıl performans kazandığını anlıyacak tekrar buraya yorum yapacaksınız emin olun.
Read all 1 review

Contributors & Developers

“wordpress html sıkıştırıcı” is open source software. The following people have contributed to this plugin.

Contributors